Gymnázium Pavla Horova v Michalovciach - úvodná stránka

KALENDÁR

35 26 27 28 29 30 31 1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30 1 2 3 4 5 6

Milí študenti




Testovacie centrum SCIO

GPH Michalovce > Kabinety > Ruský jazyk > Úspechy > Úsoechy žiakov v školskom roku 2013/2014

Úsoechy žiakov v školskom roku 2013/2014

 

Rok: 2015/2016

 

Krajské kolo (olymp)


B1

2.miesto - I. Bálintová

B2

1.miesto - D. Jenčíková

B3

1.miesto -S. Marcinová

Celoštátne kolo (olymp)


B2

2.miesto – D. Jenčíková

B3

3.miesto – S. Marcinová

 

Krajské kolo (Ruské slovo)


Poézia

1.miesto – Š. Turyová

1. miesto - E. Dyakulich - ruské prostredie

Próza

1.miesto – K. Ruttkayová

Skupinový spev

3.miesto – S. Naď , Antoni Grifo

Sólo spev

2.miesto – I. Mihalčová

 

 

 

Celoštátne kolo (Ruské slovo)


Poézia

1.miesto – Š. Turyová

1. miesto - E. Dyakulich - ruské prostredie

Próza

2.miesto – K. Ruttkayová

Skupinový spev

2.miesto – S. Naď , Antoni Grifo

Sólo spev

2.miesto – I. Mihalčová

 

Rok: 2013/2014

Krajské kolo (olymp)


B1

2.miesto -I. Bálintová

B2

1.miesto - S. Suško 2.miesto - D. Jenčíková

Celoštátne kolo (olymp)


B2

1.miesto – S. Suško

V medzinárodnom kole-Samuel Suško získal bronzové pásmo a 3. miesto v recitácii.

Celoštátne kolo (Ruské slovo)


Poézia

1.miesto – N. Žolnová
1. miesto - E. Dyakulich - ruské prostredie

Rok: 2012/2013

Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto - S. Suško

B2

1.miesto - M. Paulinová

Celoštátne kolo (olymp)


B1

1.miesto – S. Suško

B2

4.miesto – M. Paulinová

V medzinárodnom kole- Samuel Suško dištačnou formou olympiády postúpil na medzinárodnú olympiádu v Moskve.

Celoštátne kolo (Ruské slovo)


Poézia

1.miesto – N. Žolnová
2. miesto - S. Suško

Próza


2.miesto – K. Zolotová

Spev

3.miesto - A. Višňanská

Rok: 2011/2012

Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto - S. Suško
2.miesto - A. Kužmová

B2

1.miesto - N. Žolnová
2.miesto - T. Paulovčáková

B3

1.miesto - A. Schnitzerová

Celoštátne kolo (olymp)


B1

1.miesto – S. Suško

B2

3.miesto – N. Žolnová

B3

1.miesto – A. Schnitzerová

Celoštátne kolo (Ruské slovo)


Poézia

1.miesto – N. Žolnová
2. miesto - S. Suško

Próza

Absolútny víťaz – T. Vlčáková
1.miesto – K. Zolotová

Spev

2.miesto - A. Višňanská

Ars Poetica

1.miesto - N. Žolnová

Rok: 2010/2011



Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto - M. Guza
6.miesto - M. Chrobáková

B2

1.miesto - N. Žolnová
2.miesto - A. Borkova

B3

1.miesto - A. Schnitzerová

Celoštátne kolo (olymp)


B1

2.miesto – M. Guza

B2

2.miesto – N. Žolnová

B3

6.miesto – A. Schnitzerová

Rok: 2009/2010



Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto - M. Guza
2.miesto - I. Hudáková

B2

1.miesto - P. Mráz
2.miesto - A. Borkova

B3

1.miesto - A. Schnitzerová

Celoštátne kolo (olymp)


B1

2.miesto – M. Guza

B2

2.miesto – P. Mráz

B3

2.miesto – A. Schnitzerová

Rok: 2008/2009



Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto - P. Mráz
2.miesto - I. Hudáková

B2

1.miesto - K. Ješová
2.miesto - J. Hirjaková

B3

1.miesto - A. Schnitzerová

Celoštátne kolo (olymp)


B1

1.miesto – P. Mráz

B2

6.miesto – K. Ješová

B3

4.miesto – A. Schnitzerová

Rok: 2007/2008







Krajské kolo (olymp)


B2

1.miesto - T. Pavlov
2.miesto - S. Kaputová

B4

2.miesto - M. Fecáková
2.miesto - P. Mráz

B3

1.miesto - N. Rapčová
2.miesto - X. Kuštanová




Celoštátne kolo (olymp)


B2

2.miesto - T. Pavlov
5.miesto - S. Kaputová

B3

6.miesto - N. Rapčová

Medzinárodné kolo (olymp)


Strieborná medaila - T. Pavlov

Rok: 2005/2006





Krajské kolo (olymp)


B1

2.miesto – T. Pavlov
3.miesto - T. Furda

B2

1.miesto - I. Bajcúrová
2.miesto - M. Kušnír

B3

1.miesto - T. Halajčík
1.miesto - J. Várady

Celoštátne kolo (olymp)


B2

4.miesto - I. Bajcúrová

B3

6.miesto - T. Halajčík

Rok: 2004/2005


Krajské kolo (olymp)


B1

1.miesto – I. Bajcurová

B3

1.miesto – V. Bunkina


Celoštátne kolo (olymp)


B1

4.miesto – I. Bajcurová

B3

4.miesto – V. Bunkina

Rok: 2003/2004





Krajské kolo (olymp)


2B

2.miesto – M. Kušnír
1.miesto – J. Varady (2.B)

2C

3.miesto – T. Halajčík
1.miesto – V. Bunkina



Celoštátne kolo (olymp)


2B

2.miesto – J. Varady

2C

4.miesto – V. Bunkina

Medzinárodné kolo (olymp)


Bronzová medaila – J. Varady

Rok: 2002/2003


Krajské kolo (ARS Poetika)


2.miesto - V. Bunkina
3.miesto - J. Marcinová



Celoštátne kolo (olymp)


1.miesto - V. Bunkina
4.miesto - L. Kaputová
3.miesto - J. Krištofová

Rok: 2001/2002


Celoštátne kolo (olymp)


5.miesto - V. Bunkina
3.miesto - M. Rošková

Krajské kolo (ARS Poetika)


2.miesto - E. Tomovčíková

Kontakt

Gymnázium Pavla Horova

Masarykova 1, 071 79 Michalovce

Slovenská republika

Riaditeľ:+421 56 6420 642

Zástupca:+421 56 6420 643

Fax:+421 56 6420 642

E-mail:gph@gphmi.sk

Bankové spojenie: 7000188201/8180

IČO školy: 000161063

DIČ školy: 2020747707

© 2007-2020 | Gymnázium Pavla Horova v Michalovciach

Technology and design by MONOGRAM Technologies